Sema Uzar güzellik merkezi

Sema Uzar güzellik merkezi

Güzellik merkezleri özellikle kadınlarımızın vazgeçilmezleri arasında yer almaktadır. Bu sebeple sektördeki güzellik merkezleri oldukça fazla artış göstermekte. Bu fazlalık yüzünden bazen hizmet almak isteyen kişiler hangi güzellik merkezini tercih etmesi gerektiği açısından karasız kalmakta. Bu sebeple Sema Uzar Güzellik Merkezi olarak siz müşterilerimizin gönül rahatlığı ile hizmet alabilmesi için bize yönelttiğiniz tüm soruları profesyonel bir şekilde yanıtlamaya çalışıyoruz.

Sema Uzar Güzellik Merkezinde Hangi İşlemler Uygulanıyor?

Sema Uzar Güzellik Merkezi, klasik güzellik merkezi uygulamalarını size farklı yöntemler ile en kaliteli şekilde sunmaktadır. Güzellik merkezimizde protez tırnak, ipek kirpik, cilt bakımı ve microblading işlemlerinden kaliteli bir şekilde yararlanabilirsiniz. Hizmet paketlerimizi daha ayrıntılı açıklayacak olursak, protez tırnak paketimizde, kalıcı oje, manikür, pedikür, kalıcı oje çıkarma ve protez jel dolgu bakımı işlemlerinden, ipek kirpik paketimizde, kirpik laminasyonu, kirpik liftingi ve ipek kirpi işlemlerinden, cilt bakımı paketimizde klasik cilt bakımı işlemimizden, microblading paketimizde ise kalıcı eyeliner, kalıcı dipliner ve dudak kontür işlemlerimden belirli ücretler karşılığında yararlanabilirsiniz. İşlemlerin tümü hijyenik bir çalışma ortamında uygulanmaktadır. Ayrıca internet sitemizin işlemlerimiz sekmesinden uyguladığımız işlemlerin bazı görsellerine ulaşabilirsiniz. 

Sema Uzar Güzellik Merkezinde Çalışma Ortamı Nasıldır?

Sema Uzar Güzellik Merkezi, İstanbul Ataşehir’de bulunan geniş çaplı bir iş yeridir. Güzellik merkezimizde tüm hijyen kurallarına harfiyen uyulmaktadır. Müşterilerimizin sağlığı bizim için her şeyden önemlidir. Ayrıca işlemlerimizi uygulayan çalışanlarımız, son teknoloji eğitimler ile eğitilmiş, işlerinde oldukça profesyonel ve ehli kişilerdir. Kullanılan malzemeler sektördeki en kaliteli markalar arasından seçilmektedir. İşlemlerimizi uygularken kullandığımız aletler ise görevini en iyi şekilde yerine getiren markalar arasından özenle seçilmiştir. Yapılan işlemlerin kalitesinin müşterilerimize yakışır bir şekilde olması için elimizden gelen her şeyi yapmaktayız. 

Sema Uzar Güzellik Merkezinde Fiyatlar Neye Göre Belirlenir?

Güzellik merkezlerinin uyguladıkları işlemlerin fiyatları, kullanılan malzeme kalitesine ve verilen hizmet koşullarına göre değişiklik göstermektedir. Sema Uzar Güzellik Merkezinde fiyatlar paketlerden seçtiğiniz işlemlere göre değişiklik göstermektedir. Ayrıca güzellik merkezimizde sektördeki en kaliteli malzemeleri kullanmaktayız. Ayrıca fiyat bilgi sayfamız herkese açık olarak internet sitemizde paylaşılmakta. Fiyat bilgisi hakkında ayrıntılı bilgi için internet sitemizi ziyaret edebilirsiniz.

Sema Uzar Güzellik Merkezinden Nasıl Randevu Alınır?

Güzellik merkezimizden randevu almak için iki seçenek bulunmakta. İlk seçenek internet sitemize girerek randevu al sekmesine tıkladıktan sonra karşınıza çıkan formu istenile şekilde doldurmaktır. Formu doğru bir şekilde doldurduktan sonra yetkili kişilerimiz size ulaşım sağlayacaktır. Bir diğer seçenek ise internet sitemizde belirtilen iletişim numarasını arayarak randevu almaktır. Ayrıca Sema Uzar Güzellik Merkezinin çalışma gün ve saat aralıklarına da internet sitemizden ulaşabilirsiniz. Herhangi bir şikayetinizi internet sitemizin iletişim sekmesinden bize iletebilirsiniz. 

✎ Mutfağınızın olmazsa olmazı her ürün Karaca’da!

Yorum Gönder

0 Yorumlar
* Lütfen spam yapmayın. Tüm yorumlar yönetici tarafından incelenir.

buttons=(Tamam !) days=(20)

Web sitemiz, deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Daha Fazla Bilgi
Accept !