Suruç’taki şehit ailesine ‘Eyvallah’tan yardım eli


YouTube üzerinden yayın yapan Reborn TV’de ekrana gelen ‘Eyvallah’ programı, her bölümünde sosyal sorumluluklarını yerine getirip yardımlarına devam ediyor.


Youtube Linki : https://www.youtube.com/watch?v=SSLy5ZIu82I



Mesut Yar ve Selçuk Çobanoğlu’nun birlikte sunumunu gerçekleştirdiği ‘Eyvallah programında bu hafta da Şanlıurfa’nın Suruç İlçesi’ne yardım eli uzatıldı.


YPG ve PKK’lı teröristlerce sivillerin yaşadığı bölgeye düzenlenen havan mermili saldırılarda 50 TL yevmiye ile çalışan inşaat işçisi İsmail Taşkın şehit olmuştu. Reborn TV’deki ‘Eyvallah’ programı ekibi, 8 çocuk babası Şehit Taşkın’ın ailesine ulaştı.


Program sunucularından iş insanı Selçuk Çobanoğlu, aileye her türlü yardımı bire bir yapacaklarını söyledi. Ayrıca programa konuk olarak katılan iş insanı Noray İşler de ailenin ihtiyaçlarını kendisinin de üstleneceğini dile getirdi. ‘Eyvallah programı, hafta sonu Taşkın Ailesi’nin ilk etapta belirlenen acil ihtiyaçlarını tedarik ederek Suruç’a gönderdi.

*Bu sitede yazınızı yayınlatmanın en ucuz yöntemi için tıklayın!
loading...
Suruç’taki şehit ailesine ‘Eyvallah’tan yardım eli Suruç’taki şehit ailesine ‘Eyvallah’tan yardım eli Reviewed by VEKA MEDYA on Perşembe, Ekim 24, 2019 Rating: 5

Hiç yorum yok:

Destekleriniz ve eleştirilerinizi için lütfen yorum yazınız. Teşekkürler.

Blogger tarafından desteklenmektedir.