Kıyafetlere çeki düzen getirin

Tüm giysi ve aksesuarlarınızı içine rahatlıkla yerleştireceğiniz bir gömme dolap istiyorsanız, detaylarına da dikkat etmelisiniz.

Gömme dolaplar, ihtiyaçlarınıza uygun çözümler getirmekte son derece yardımcıdır. Dolabınız değiştirmeyi düşünüyorsanız, gömme dolap alternatifini mutlaka göz önünde bulundurmalısınız. Gömme dolapların diğer avantajı ise, diğer giysi dolaplarına oranla daha az yer kaplamalarıdır.

Sipariş gardırop tasarımları, size iyi bir seçenek sunar. Siparişten önce neye ihtiyacınız olduğunu dikkatlice düşünün. Örneğin fazla kazağınız varsa, geniş çekmece ve raflara yer vermelisiniz. Uzun elbiseler ve takım elbiseler daha çok yer kaplıyorsa, ekstra askılıklara ihtiyacınız olacaktır. Siparişle çalışan mobilya mağazalarına veya iyi bir marangoza, ihtiyaçlarınızı karşılayacak bir dolap yaptırabilirsiniz.

Bir zamanlar Hollywood yıldızlarının kullandığı giyinme odaları, şimdilerde pek çok evde kullanılıyor. Giyinme odasını, yatak odasını bölerek oluşturmak da iyi bir seçenektir. Giyinme odanızı kendinize ait lüks bir soyunma kabinine dönüştürebilirsiniz.

Tasarımını yaptırdığınız veya tasarladığınız giyinme odalarına sahip olmak artık hayal değil. Sipariş verirken gardıroba raf, sepet, çekmece ve askılık gibi pek çok alternatif de uygulatabilirsiniz. Ayrıca bu bölümü büyük boy bir ayna ile soyunma kabini haline dönüştürmeniz mümkündür.

Küçük bir yatak odanız varsa, bu sizin gömme dolap yaptıramayacağınız anlamına gelmez. Bu durumda dolabı, odanın kullanışsız alanlarına monte ederek, diğer dolaplara oranla daha işlevsel hale getirebilirsiniz.

Yatak odanız küçük ise, yüklüğünüzü yatağın, kapının üzerine veya köşelere uygulatabilirsiniz. Yatak odanız bir çatı katındaysa, tavan yüksekliğine ve çatının kıvrımlarına uygun bir kapı kullanarak, burada da bir bölüm oluşturabilirsiniz.

Köşe gardıroplar ve kayan kapılar, özellikle kısıtlı alanlar için en iyi seçenektir. Gömme dolapları seçerken kulp, çekmece, tel raf gibi tamamlayıcıları da planlamanız gerekiyor.

Klasik yatak odalarında, geleneksel gardırop kapılarını kullanabilirsiniz. Burada tahta işlemeler gibi detaylar dikkat çekecektir. Ayrıca klasik odalarda, ağaç kaplamalara yer vermeniz uygun olacaktır.

Modern yatak odalarında ise, sade kapıları kullanmanız daha iyidir. Ayrıca mat cam panelleri de rahatlıkla kullanabilirsiniz.

✎ Mutfağınızın olmazsa olmazı her ürün Karaca’da!

Yorum Gönder

0 Yorumlar
* Lütfen spam yapmayın. Tüm yorumlar yönetici tarafından incelenir.

buttons=(Tamam !) days=(20)

Web sitemiz, deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Daha Fazla Bilgi
Accept !