Cinsel ihtiyaç: Yatak fantezileri

Yatak fantezileri cinsel ihtiyaç
İnkâr edenlerimizin bile mutlaka bazı cinsel fantezileri var...

Uzmanlar bu fantezilerin yataktaki karakterinizi ve ihtiyaçlarınızı belirleyecek bir kılavuz olduğunu söylüyor!

İlk cinsel fantezileriniz çok basit gibi görünebilir: Siz, plajdaki bir erkek ve bir hamak... Bunun çözülecek nesi var diyebilirsiniz. Hayal edilen her yatak fantezisinin altında yatan sır, her zaman seksüel ve tahrik edici değildir. Sex Detoks (Seks Detoksu) kitabının yazarı Ian Kerner'a göre çoğu cinsel düşünce 4 temanın altında toplanıyor. Otorite, itaat, teşhircilik ve röntgencilik... Eğilimlerinizi çözmeniz, hayatınızın başka alanlarına inmeniz konusunda size bir kazanç sağlayabilir. Şimdi kendinizi biraz daha tanıyarak; hem neşelenin, hem de gizli dürtüleriniz ile nasıl bastırabileceğinizi öğrenin.

OTORİTE
Kontrolü elinize almaktan hoşlanıyorsunuz.
"Süpermarkette yakışıklı bir erkek gördüğüm zaman onu depoya götürüp, hızlıca bir kaçamak yaptığımı düşünüyorum. Fantezim bittiği zamansa, sadece yürüyüp gidiyorum."

Uzmanlar diyor ki:
Seks arzunuz, sadece bir seks hatırasına sahip olmayı istemenizden kaynaklanıyor yani bu, duygusal bağdan uzak bir his. Kadınların mutluluğu, genelde partnerleriyle olan bağlantılarıyla ilgilidir; bu yüzden bu garip bir durum ve daha çok fiziksel bir hayal.

İhtiyacınız:
Az konuşma, çok hareket. Akşam yemeği sırasında dilinizi, erkeğinizin kulağında dolaştırın ya da dönüş yolunda ona oral seks yapın. Ian Kerner, seksüelliğiniz kendinizi yaramaz ve uygunsuz hissettiğiniz yerlerden gelir, bu da seksinizi daha şehvetli ve daha az duygusal yapar diyor.

İTAAT
Ele geçirilmek, hoşunuza gidiyor.
"Yarı uykudayken ya da bağlanmış bir şekilde seks yaptığımı hayal ediyorum."

Uzmanlar diyor ki:
Cesaret konusunda kendinize güvensizsiniz. Bu hayal, seks yaparken kendinizi güvende hissetmenize ve sonunda daha az aktif olmanıza yol açıyor. Pasif bir şekilde uzandığınızı düşünün ve partnerinizin ikinizin adına karar vermesini sağlayın. Bu sizi tahrik edecektir.

İhtiyacınız:
Gece onun sizi mutluğu ettiği tek konu. Ne istediğinizi utanmadan ve gerilmeden açıkça söylemeyi öğreneceksiniz. Ian Kerner, "erkeğinizle pazarlık yapın; bir gece onun, bir gece sizin isteklerinizi gerçekleştirin" diyor. Arada bir bunu mutlaka yapın. Erkeğinizin isteğini yerine getirmek sizi daha da çok tahrik edecektir. Ayrıca seks sırasında iyi olduğunuz şeyi yapmak, kendinize olan güveninizi artıracaktır.

TEŞHİRCİLİK
İzlenmek hoşunuza gidiyor.
"Plazada çıplağım ve bir grup yakışıklı paparazzi, fotoğraflarımı çekiyor."

Uzmanlar diyor ki:
Egzotik ortam ile sizi arzulayan kalabalık; özgür yanınızı serbest bırakmanız gerektiğini gösteriyor. Belki de ilişkiniz, işiniz ya da aileniz buna izin vermiyordur.

İhtiyacınız:
Kıyafetlerinizden kurtulabileceğiniz bir yere yapacağınız, tek kişilik bir seyahat. Eğer çekingenseniz, tanımadığınız kişilerle rafting yapmaya gidin. Eğer güvenliğiniz önemliyse, sörf yapmayı öğrenin ya da yıldızların altında uyuyun. Kendinizi yabancı ortamlara atmak; hem yatakta, hem de hayatınızda çekingenliğinizden kurtulmanıza yardımcı olacaktır.

RÖNTGENCİLİK
İzlemek hoşunuza gidiyor.
"Yalnız olduğum zaman, arkadaşlarımın erkek arkadaşlarıyla seks yaptığını hayal ediyorum."

Uzmanlar diyor ki:
Doğal merakınızın ötesinde bu durum, gizli bir kıskançlığı ya da rekabetçi duygularınızı gösterir. İçten içe bir yanınız, biraz daha onlar gibi olmak istiyor.

İhtiyacınız:
Kendi sahip olduklarınıza odaklanın, arkadaşlarınızınkine değil. Arkadaşlarınızın neye sahip olup neye olmadıklarına odaklanmak yerine; onların sizde hayranlık uyandıran özelliklerini dikkate alın. Ian Kerner, "sadece fantezilerinizin yaramaz kısmını görmezden gelmeyin; kendi arzuladıklarınızı arkadaşlarınızda görüyorsanız, kendi partnerinizle de bunları geliştirmeyi deneyin" şeklinde öneride bulunuyor. Ancak biz bu öneriye katılmıyoruz.

Mahmure

✎ Mutfağınızın olmazsa olmazı her ürün Karaca’da!

Yorum Gönder

0 Yorumlar
* Lütfen spam yapmayın. Tüm yorumlar yönetici tarafından incelenir.

buttons=(Tamam !) days=(20)

Web sitemiz, deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Daha Fazla Bilgi
Accept !