Küçük göğüslü kadınlar için bitkisel çözümler

Küçük göğüslü kadınlar için bitkisel çözümler

Büyük ve seksi göğüsleri olsun isteyen; ama ameliyattan çekinen yada yeterli maddi imkanı olmayan kadınlar; artık herşeyin bir kolayı var. 

Şimdikinden biraz daha büyük göğüsler hedefliyorsanız; silikonlu sütyenler bu amaca hizmet edebilecek çeşitlilikte.. Askılı, askısız, yapıştırmalı, dikişsiz, iz yapmayan..vs. 

Artık tüm iç çamaşırı üreticilerinin kolleksiyonlarında ihtiyacınız olan türde bir sütyen bulmanız mümkün. Bitkisel çözümler, haplar; artık göğüs dokularını geliştirmek icin özel formule edilmiş doğal ve bitkisel bir cözüm var 

Damiana: 
Özellikle afrodizyak olarak tanınır. Günümüzde birinci sırada kadın rahatsızlıklarında kullanılmaktadır. 

Melek otu: 
Kadın rahatsızlıkları en önemli kullanım alanıdır. Dolaşım bozukluğu, kabızlık, diyabet, kanser de kullanılmaktadır. Kadında hormon metabolizmasına etki gösterir. 

Oğul otu: 
Anti mikrobik özelliği vardır. Huzursuzluk, korku ve yara iyileşmesinde kullanılır. Kas kramplarını çözer. 

Aslan kuyruğu: 
Çayı yıllardır kalp problemleri ve kadın rahatsızlıklarında etkin bir tedavi olarak kullanılmaktadır.

Bostan otu: 
Çok eski yıllarda sarılık, böbrek/ mide rahatsızlıkları, migren problemlerinde kullanılıyordu. Uzun yıllardır kadın rahatsızlıklarında kullanılmaktadır.  

Testere palmiyesi: 
Çok sayıda sağlık problemlerinde kullanılmaktadır. Erkeklerde prostat sorunlarında, kısırlık ve iktidarsızlık için kullanılıyor. Bu etkin bitki kadında da bir dizi tedavi olanakları sağlamaktadır. Meme bezlerinin gelişmesine neden olur. 

Yam kökü: 
Meksika'da eski yıllarda Chiapas kabilesi kadınların doğum yapması sırasında bu bitkiyi kullanıyordu. Kadınlarda hormon yapımını uyarıcı etkisi vardır ve memeleri büyütür.  

Kara hindiba: 
En önemli etkisi karaciğer üzerinedir. Safra akışını düzenler. Hindistan'da karaciğer hastalıklarında sıklıkla kullanılır. Vitamin ve mineralin zengin kaynağıdır. Avrupa'da salata şeklinde tüketilmektedir. Zararlı kimyasal ilaçlara, operatif müdahalelere ve implantlara karşı doğal bir alternatif olup, güzel göğüslere sahip olmak için ideal bir yöntemdir. Kapsüllerinden 6 ay süresince günde 2 kez 3'er kapsül alınır. Etkiyi artırmak için kremleriyle birlikte kullanılabilir. Daha sonra 3 ila 4 ayda bir 2-3 hafta süreyle alınmalıdır.

✎ Mutfağınızın olmazsa olmazı her ürün Karaca’da!

Yorum Gönder

0 Yorumlar
* Lütfen spam yapmayın. Tüm yorumlar yönetici tarafından incelenir.

buttons=(Tamam !) days=(20)

Web sitemiz, deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Daha Fazla Bilgi
Accept !