Ayakkabınız kişiliğinizi ele veriyor!

Ayakkabılar sahipleri hakkında ipucu verir mi? Psikologlara göre, evet. Ayakkabı tarzınız kişiliğinizi anlatıyor. Peki, bu nasıl oluyor? Zevklerinize göre kişilinizin analizi.

Dolabınızda birçok ayakkabınız olabilir, birçok stili sevebilirsiniz. Bu, elbette gayet normal. Ama bakalım genel olarak, hangi tip ayakkabı hangi kişiliği yansıtıyor?

Sizin için eğlenceli bir yazı hazırladık! Keyifli okumalar!

Stiletto severler
Stiletto seviyorsanız büyük olasılıkla dikkat çekmeyi seven birisiniz. Biraz kaprisli ve şımarık görünseniz de her zaman istediğinizi elde ediyorsunuz. Gücünüzden ve cinsel çekiciliğinizden eminsiniz. Ancak, dışarıdan bazı insanlara aptal ve sığ bir kız olarak görünmekten şikayetçisiniz.

Babet severler
Genellikle, tatlı, dost ama biraz sıkıcı olurlar. Ruhlarının derinliklerinde hala bir çocuk vardır. Açık ve çekici olmaya çalışırlar ancak yeni insanlara zor ısınırlar. Modaya düşkündürler, alışverişi severler. Kibar ve düşüncelilerdir. Erkeklerin gözünde kırılgan ve narindirler.

Motorcu botu severler
Çekingen, içine kapalı ve biraz benmerkezci olabilirler. İnsanlara pek güvenmezler ve kendi işlerini kendileri halletmeyi severler. Ama aynı zamanda akıllı ve duyarlıdırlar. Sosyal ilişkileri iyidir. Bazen haşin ve kaba sayılabilecek davranışları insanları şaşırtabilir.

Loafer ve Oxford severler
Ruhları alev alev yansa bile duygularını gizlemeyi tercih eden çekingen kadınlardır. Ne istediklerini bilirler ve kimsenin ne düşündüğüne aldırmadan hedeflerine kilitlenirler. Arkadaş edinme konusundaki aşırı titizlikleri rahatsız edici olabilir.

Spor ayakkabı severler
Yaratıcı ve girişkendirler. Seyahat etmeyi severler, rutini sevmezler. Her zaman kendilerini sevecek ve saygı gösterecek insanların arasında olmak isterler.

Dolgu topuk severler
Genellikle kendine güvenen, sade ve sevgi dolu insanlardır. Ancak, kararsızdırlar. Ilişkilerde güven ararlar.

✎ Mutfağınızın olmazsa olmazı her ürün Karaca’da!

Yorum Gönder

0 Yorumlar
* Lütfen spam yapmayın. Tüm yorumlar yönetici tarafından incelenir.

buttons=(Tamam !) days=(20)

Web sitemiz, deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Daha Fazla Bilgi
Accept !