Aşk için gerekli malzemeler

Kalbinizin pır pır atması için bir tutam gülümseme ve bir tutam doğallık yetebilir. Kadının olumlu sinyaller vermesi halinde erkeğin hatalı bir davranışı, ilişkinin başlamadan bitmesine neden olur. İşte aşkın ortaya çıkması için gerekli olan malzemeler…

Bilim adamlarına göre, kadınla erkeğin tanıştıkları ilk 30 saniye bir ilişki yaşanıp yaşanmayacağını anlamak için yeterli bir süre. Bu nedenle dikkatli olmanız gerekiyor.

Espri yeteneği
Bir kadını veya erkeği güldürebilmek, o kişinin kalbinin yarısını da kazanmak demektir. Espri yeteneği; çok hafif ama etkili bir silah, küçük ama her şeyi bir anda değiştirebilecek bir detaydır. Zekice yapılan espriler, sohbetin samimileşmesini sağlayacak en etkili yöntemdir.

Güler yüz
Kadınların erkeklerde aradıkları en önemli özelliklerden biri de güler yüzdür. Gülümseme, sizi çekici kılan unsurlardan biridir. Yüzünüzü aydınlatan sıcak bir gülüş, onu elde etmenizi sağlayacaktır. Sonuç, kesin ve çabuktur. Üstelik gülümsemeniz sizin ne hissettiğinizi bütün kelimelerden daha iyi anlatır. Eğer mutluysanız, birinden hoşlanıyorsanız, âşıksanız veya onun için deli oluyorsanız, bunu tek kelime bile etmeden sadece bir gülümseme ile ilan edebilirsiniz.

Doğallık
Bütün çekiciliğinizi olduğunuz gibi gösterebilirseniz, yani doğal olabilirseniz, kesinlikle karşınızdakini etkileyebilirsiniz. Hayatı ve insanları sevmek, yaşam enerjisi ve heyecan, erkekleri de kadınları da çeker. Üstelik hiç çaba sarf etmeden, çok kolay ve doğal bir şekilde…

Sürprizler
Kadınlar ve erkekler sürprizlere bayılırlar. Özel günleri fırsat bilip, ona mutlu olacağı hediyeler armağan edin. Vereceğiniz hediyenin içine romantik bir şiir ya da aşkınızı esprili bir şekilde ifade edecek minik bir kart eklemeyi de unutmayın. Ne kadar etkili olduğunu göreceksiniz.

Doğru hediyeler
Kadınlara ve erkeklere en doğru hediyeyi seçmek, onun kalbini 12′den vuracaktır. Kadınları çiçek, parfüm ve güzel ambalajlanmış bir çikolata etkileyeceği gibi, erkekleri de kalem ve kravatla etkileyebilirsiniz.
✎ Mutfağınızın olmazsa olmazı her ürün Karaca’da!

Yorum Gönder

0 Yorumlar
* Lütfen spam yapmayın. Tüm yorumlar yönetici tarafından incelenir.

buttons=(Tamam !) days=(20)

Web sitemiz, deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Daha Fazla Bilgi
Accept !