Öne Çıkan
 

"kahve nasıl yapılır" ile İlişikli yazılar

REKLAM
ASTROLOJİ
 • Koç
 • Boğa
 • İkizler
 • Yengeç
 • Aslan
 • Başak
 • Terazi
 • Akrep
 • Yay
 • Oğlak
 • Kova
 • Balık
KOÇ BURCU YORUMU
Güne keyifli başlayacaksınız ve hareket halinde olacaksınız. Alış veriş yapabilir, kendinize ve dostlarınıza hediye almak için dolaşabilirsiniz. Ayrıca kararlarınızı uygulamak ve yeni girişimlerde bulunmak için hevesli olacak ve yabancılar ile ilişkilerinizi gözden geçireceksiniz. Bu arada sevdiğiniz ile aranızdaki ilişkileri sorgulayabilirsiniz ve derin duygular içine girebilirsiniz. Çünkü burcunuza sert bakış açısında bulunan Venüs geri gidiyor ve üstelik bugün en kısa gündüzü yaşayacağız. Yani en uzun gece... Kış gündönümü bu akşam saat:19:11 (İstanbul saati) Güneş Oğlak Burcuna geçiş yapıyor... Duygularınız derin olabilir fakat arkadaşlarınız ile iletişiminiz kuvvetli olacak. Birlikte bu akşam eğlenceli vakit geçirebilirsiniz.
BOĞA BURCU YORUMU
Bugün kendinizi farklı hissedeceksiniz. Duygularınız dalgalanıyor fakat duygularınızı denetleyeceksiniz ve olayları çeşitli açılardan değerlendireceksiniz. Zorluklar ve baskılar sizin için fırsata dönüşebilir. Özellikle saygın kişiler ile karşılaşabilirsiniz ve hayata sizden daha farklı bakan, iyimser ve yapıcı kişilerin dünya görüşünden etkilenebilirsiniz. Yabancılar ile işbirliği yapabilirsiniz ve farklı çevreleri bir araya getirebilirsiniz. Zaten yabancıların arasında olmak ve farklı ortamlarda dolaşmak keyfinizi yerine getiriyor ve kendinizi daha iyi hissediyorsunuz. Üstelik yabancıların sunacağı fırsatları iyi değerlendirmek için gayret göstereceksiniz. Kariyer yapabilir veya sosyal statünüzü yükseltmenize yardımcı olacak işler yapacaksınız. Bu akşam oluşan Kış gündönümü saat: 19:11_de meydana geliyor ve duygularınız değişiyor.
İKİZLER BURCU YORUMU
Yoğun duygular ile güne başlayacaksınız ve isteklerinizi ortaya koymak için heyecanlı bir tavır içine gireceksiniz. Hareket halinde olmak ve ilginç kişiler ile tanışmak sizi heyecanlandıracak. Yeni girişimlerde bulunmak için kuvvetli arzular duyacaksınız. Girişimde bulunmak istediğiniz konular ile ilgili gelişmeler farklı boyutlar kazanıyor. Bu arada isteklerinizi gözden geçireceksiniz ve kendinizi her zaman olduğundan daha özgür hissedeceksiniz. Bu akşam meydana gelen Kış Gündönümünde eski arkadaşlarınız ile buluşabilir ve eğlenceli vakit geçirebilirsiniz. İstanbul saati ile 19:11 de Güneş Oğlak Burcuna geçiş yapacak.
YENGEÇ BURCU YORUMU
Bugün kendinizi daha farklı hissedeceksiniz. Duygularınız derinleşiyor ve bilincinizin derinlerinden eski arzularınız uyanıyor. İlişkilere bakış açınızı gözden geçirebilirsiniz ve isteklerinizi belirlemek için kuvvetli arzular duyabilirsiniz. Üstelik bugün yılın en kısa günü ve en uzun gecenin etkisini derinden hissedebilirsiniz. İstanbul saati ile 19:11_de Güneş burç değiştiriyor ve Oğlak burcuna giriyor. Ay_ın çocukları geceyi sever fakat bu gece kendinizi çok farklı hissedebilirsiniz ve hayal gücünüz uyanabilir. İdealleriniz ve geleceğe yönelik istekleriniz belirgin olmasa bile sezgileriniz yükseliyor. İç sesinizi dinlerseniz, isteklerinizi belirlemeniz mümkün olacak.
ASLAN BURCU YORUMU
Güne heyecanlı ve keyifli başlayacaksınız ve isteklerinizi ortaya koymanız da kolay olacak. Fakat günün ilk saatlerinde önemli işlere odaklanacaksınız ve tarzınızı değiştirmek için gayret göstereceksiniz. Zaten meydana gelen olaylar tarzınızı ve alışkanlıklarınızı değiştirmeniz için zorluyor olabilir. Siz de isteklerinizi gerçekleştirmek için daha özgür ve yapıcı bir tavır içine girebilirsiniz. Üstelik değişiminizi gerçekleştirmeniz daha kolay olacak. Çünkü isteklerinizi önemsiyorsunuz ve önemli biri olmak istiyorsunuz. Çevrenizdeki yaratıcı ve özgür anlayışa sahip kişiler ile iş birliği yapabilirsiniz ve kendinizi gözden geçirebilirsiniz. Bu akşam meydana gelecek Kış Gündönümünde arkadaşlarınız ile birlikte eğlenceli vakit geçirebilirsiniz.
BAŞAK BURCU YORUMU
Bugün duygularınız yoğun ve derin... Ancak isteğiniz güçlü... Gelişmeler ağır ve sabır gerektiren türde olsa bile gelişmeleri bekleyecek kadar sabırlı davranacağınız bir dönemdesiniz. Hem aşk, hem de parasal konulara yönelik ilişkileriniz yeni boyutlar kazanıyor. Şanslı olduğunuzu düşüneceğiniz fırsatlar ile karşılaştığınız bir dönem ve yabancılar ile iş birliği yapabilirsiniz. Veya iş birliği yapabileceğiniz, fırsatlar ile karşılaşabilirsiniz. Büyük organizasyonlar içinde yer alabilirsiniz ve şimdiye kadar bilmediğiniz konular hakkında bilgiye sahip kişiler ile karşılaşabilirsiniz. Bu akşam meydana gelen Kış Gündönümünde hayal gücünüz uyanabilir ve ideallerinizin değiştiğini hissedebilirsiniz.
TERAZİ BURCU YORUMU
Hareketli bir gün geçireceksiniz ve hareket halinde olmak keyfinizi yerine getiriyor. Arkadaşlarınız ile haberleşebilirsiniz ve çeşitli organizasyonlar yapabilirsiniz. İlginç davetler ve değişik organizasyonlar ilginizi çekecek. Bu arada duygularınız derinleşiyor... Arkadaşlarınızın ilgisi ve katılacağınız davetler sizi karamsar duygulardan uzaklaştırabilir. Fakat burcunuz ile sert bakış açısından bulunan Venüs_ün geri gitmeye başlamış olması ile birlikte eski istekleriniz, ilişkileriniz ve geçmişte yaşadığınız ilişkileri hatırlayabilirsiniz. Ayrıca parasal konulara yönelik duygularınız değişebilir. Duygularınız derin olsa bile arkadaşlarınız ile iletişiminiz kuvvetli olacak. Bu akşam saat: 19:11_de oluşan Kış Gündönümünü arkadaşlarınız ile birlikte karşılaşabilirsiniz ve eğlenceli vakit geçirebilirsiniz.
 
AKREP BURCU YORUMU
Bugün kendinizi güçlü ve iyi hissedeceksiniz. Geleceğe yönelik istekleriniz giderek artıyor ve daha ciddi bir tavır içine giriyorsunuz. Çevrenizin ve büyüklerinizin önemsediği konular artık sizin için de önemli hale geliyor. Kendinize olan güveniniz artacak ve bu arada duygularınız derinleşecek. Yatırım yapmak isteyebilirsiniz. Ayrıca evlilik, ortaklık ve benzeri ciddi konulara yönelik girişimlerde bulunabilirsiniz. Ancak korkularınız ile başa çıkmak için olaylara ve hayata bakış açınızı değiştirmeniz gerekiyor. Fakat şanslısınız ve çevrenizde saygı duyduğunuz kişilerin bakış açısından etkileneceksiniz ve daha yapıcı ve birleştirici bir tavır içine gireceksiniz. Üstelik bu akşam Kış gündönümü ile birlikte ideallerinize odaklanacaksınız.
YAY BURCU YORUMU
Bugün karşılaştığınız kişiler ve olaylar keyfinizi yerine getirecek. Projelerinizi ortaya koyabilirsiniz ve keyifli programlar yapabilirsiniz. İlginç organizasyonlar dikkatinizi çekecek ve sürprizler sizi heyecanlandıracak. Dikkatinizi dağıtan durumlar olabilir fakat ortaya çıkan ufak tefek aksaklıklar sizin için durum değiştirici olmayacak ve ilginç çözümleriniz ile dikkat çekici olacaksınız. Bu akşam saat:19:11_de oluşan Kış Gündönümünü arkadaşlarınız ile birlikte eğlenerek karşılaşabilirsiniz. Bu sırada hayal gücünüzü uyandıran durumlar ile birlikte kaygılarınız da uyanabilir. İdeallerinizin değiştiğini hissedebilirsiniz. Fakat aynı zamanda özgürleştiğinizi hissedeceksiniz ve böylece kaygılardan uzaklaşabilirsiniz.
OĞLAK BURCU YORUMU
Sizi yoran ve gerilim hissetmenize neden olan isteklerinizi gözden geçireceksiniz fakat bugün daha sakin olacaksınız ve olaylara daha farklı açılardan bakacaksınız. Bugün kendinizi hem şanslı hissedeceksiniz, hem de gelişmeleri bekleyecek kadar sabırlı ve dirayetli davranacaksınız. Üstelik bu akşam saat 19:11_de oluşan Kış Gündönümü ile birlikte hem hayal gücünüz uyanıyor, hem de duygularınız derinleşiyor. İdeallerinizi gözden geçirebilirsiniz ve eski isteklerinizi hatırlayabilirsiniz. Bu arada ilişkilere bakış açınız tamamen değişebilir. Çünkü aşk, ilişkiler ve finansı temsil eden Venüs sizin burcunuzda ilerlerken 28 derece 57 dakika Oğlak Burcunda geri gitmeye başladı...
KOVA BURCU YORUMU
Duygusal ve alıngan olabilirsiniz. Farklı istekleriniz var ve bunları gerçekleştirmek için gayret göstermeniz gerekiyor. Hareketli bir gün geçireceksiniz ve hareket halinde olmak, keyfinizi yerine getirecek. Uzun zamandır beklediğiniz gelişmeler meydana geliyor fakat kendinizi duygulara kaptırmayın. Aslında heyecanınızı denetlemeniz mümkün. Bu arada isteklerinizi gerçekleştirmek için kuvvetli arzularınız olabilir fakat sabırlı olmanız gerekiyor. Bu akşam meydana gelecek Kış Gün dönümünü arkadaşlarınız ile birlikte karşılaşabilirsiniz ve eğlenceli vakit geçirebilirsiniz. Üstelik arkadaşlarınız ile iletişiminiz güçleniyor ve yaratıcılığınız ön plana çıkıyor.
BALIK BURCU YORUMU
Sitede yer alan yazı, resim ve haberler izinsiz ve kaynak gösterilse dahi kullanılamaz.
Kadincadunya.net İçerisinde Yer Alan Yazılar Doktor Tavsiyesi Değildir; Bilgilendirme amacı ile yazılmış Doğal ve kişisel tariflerdir.
Yararlı Linkler: Kadın Portalı