Öne Çıkan
 

2013 Nişanlık Modelleri, Nişan Elbiseleri

Nişanlık Modelleri
Paylaş
 

Nişan, düğün kültürel olarak vazgeçemediğimiz etkinliklerimizden. Hepimiz Nişanımızda ya da Düğünümüzde herkesten daha güzel ve alımlı olmak isteriz. Bu etkinliklerde gözlerin üzerimizde kalması için yapılması gereken en önemli faktör çok güzel bir Nişalık almak. Nişanlık alırken ise boy, kilo, ten rengi vs. uygun Nişanlık modelini seçmek çok önemli. Bunun için kısa bir araştırma yaptık. 2013 te Nişanlık seçimlerinde önünüze gelebilecek güzel modelleri derledik. Şimdiden hepinize mutluluklar.

 

 

 

Not: Modelleri görebilmek için resimlerden birine tıklayın.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Bu yazı 56 kere okundu.
 • Site Yorum
 • Facebook Yorum

Bir yorum bırak

Bir yorum bırak

REKLAM
ASTROLOJİ
 • Koç
 • Boğa
 • İkizler
 • Yengeç
 • Aslan
 • Başak
 • Terazi
 • Akrep
 • Yay
 • Oğlak
 • Kova
 • Balık
KOÇ BURCU YORUMU
Bugün kendinizi daha iyi hissedeceksiniz ve yeni atılımlarda bulunmak için kuvvetli arzular duyacaksınız. Yakınlarınız ile haberleşecek ve çeşitli organizasyonlar yapacaksınız. Sürpriz programlar yapabilirsiniz. Ayrıca hoş teklifler ile karşılaşabilirsiniz. Ancak kendinizi yenilemek istediğiniz halde karşınıza çıkan farklı kişiler ve konulardan huzursuzluk duyabilirsiniz. Özellikle güç mücadelesinden uzak durun ve çevrenizi zorlamaktan kaçının. Üstelik Oğlak Burcunda geri gitmeye başlayan Venüs sizi de etkiliyor ve duygularınız derinleşmeye başlıyor. Karamsarlıktan uzak durun ve isteklerinizi belirlemek için acele etmeyin. Ocak sonunda Venüs ilerlemeye başlayacak ve 5 Mart günü Kova Burcuna geçiş yapacak. Böylece sizin de duygularınız değişecek.
 
BOĞA BURCU YORUMU
Güne yoğun duygularla başlayacaksınız ve dikkatinizi kendinize yönelteceksiniz. Farkında olduğunuz ve değiştirmek istediğiniz davranışlarınızı değiştirmiş olduğunuzu düşünebilirsiniz. Veya değiştirebilmek için daha fazla gayret gösterebilirsiniz.  Yapmak istediğiniz konular ile ilgili kendinize ve yapabileceğinize olan inancınız yükseliyor. Sabahın erken saatlerinde duygusal ve huzursuz olabilirsiniz fakat sezgilerinize güvenin ve içinizden yükselen sesin peşinden gidin. Günün ilerleyen saatlerinde güçlü kişiler ile karşılaşabilirsiniz. Duygularınızı denetleyin ve dikkatinizi kendinize yöneltin.
 
İKİZLER BURCU YORUMU
Güne heyecanlı ve istekli başlayacaksınız. Ancak sabahın erken saatlerinde nedensiz kaygılar hissedebilirsiniz. Hayal gücünüzü yapıcı yönde kullanın ve yanılgılar ve kayıplardan uzak durun. Günün ilerleyen saatlerinde sürpriz gelişmeler olabilir ve heyecan duyacağınız teklifler ile karşılaşabilirsiniz. Geleceğe yönelik istekleriniz giderek artıyor ve enerjiniz yükseliyor. Kendinize olan güveninizi yükselten gelişmeler ile karşılaşabilirsiniz ve yeni atılımlarda bulunmak için kuvvetli arzular duyabilirsiniz. Çok farklı sektörler ile ilgilenebilir ve ilginç atılımlar yapabilirsiniz.
YENGEÇ BURCU YORUMU
Hem aşk, hem de parasal konulara yönelik duygularınızın derinleştiği bir dönemdesiniz. Eski isteklerinizi hatırlayabilirsiniz veya karşılaştığınız bazı olaylar size eski isteklerinizi hatırlatacak. Ayrıca eski sevgiliyi hatırlatan durumlar olabilir. Zıt burcunuz Oğlak burcunda ilerleyen Venüs geri gitmek için duruyor ve duygular bilincin derinliklerine iniyor. İsteklerinizin değiştiğini hissedebilirsiniz. Bu arada sevdikleriniz ile ilgili duygularınız da değişebilir. Geri gitmeye başlayacak olan Venüs, 31 Ocak günü ilerlemek için duracak ve sonra 5 Mart günü Kova Burcuna geçiş yapacak. Bu durumdan en fazla burcun üçüncü ve ikinci on günlük devresinde doğmuş olan Yengeçler etkilenecek... İlişkilere bakış açınız değişebilir. 
ASLAN BURCU YORUMU
Kendinizi enerjik hissederek güne başlayacaksınız. Dikkatinizi projelerinize, planlarınıza odaklayacaksınız. İsteklerinizi gerçekleştirmek için kuvvetli arzular içinde olabilirsiniz. Karşılaştığınız olaylar sizi heyecanlandıracak ve sürprizler sizi harekete geçirecek. Seyahat organizasyonları yapabilirsiniz veya yolculuk hazırlıklarına başlayabilirsiniz. Üzerinizde hissettiğiniz baskılar, yaratıcı potansiyelinizi uyandıracak ve ilginç çözümler bulacaksınız. Önemsediğiniz kişiler ile iş birliği yapabilirsiniz ve ilginç ortaklıklar kurabilirsiniz.
BAŞAK BURCU YORUMU
TERAZİ BURCU YORUMU
Güne daha keyifli ve canlı başlayacaksınız. İçinizden yükselen kuvvetli arzuların gerilimini hissedebilirsiniz. Ancak hareketli bir gün geçirebilirsiniz ve enerjiniz ile çevrenizi etkileyebilirsiniz. Bu arada güç mücadelelerinden uzak durun ve isteklerinizi gözden geçirin. Zaten Oğlak burcunda geri gitmeye başlayacak olan Venüs_ün ağır hareketi, duygu ve isteklerinizin de derinleştiğini işaret ediyor. Hem aşk, hem de parasal konulara yönelik isteklerinizi gözden geçireceğiniz bir süreç başlıyor. Ocak sonuna kadar geri gitmeye devam edecek olan Venüs, ilişkilerinizi gözden geçirmenize neden olacak ve bu arada eski istekleriniz uyanacak. 5 Mart günü Venüs kova Burcuna geçecek ve sizin de duygularınız değişecek.
 
AKREP BURCU YORUMU
Dikkatinizi kendinize yönelteceksiniz ve yaşadıklarınızı gözden geçireceksiniz. İsteklerinizi gerçekleştirmek için kuvvetli arzularınızın yükseldiği bir dönemdesiniz. Ciddiye aldığınız kişiler ile görüşebilir ve önem verdiğiniz konular ile ilgilenebilirsiniz. Sizi korkutan veya gerçekleştirmeyi çok istediğiniz konular ile ilgili gelişmeler yeni boyutlar kazanacak ve isteğiniz artacak. Biraz sabırlı olun ve şimdilik gelişmeleri bekleyin. Evlilik veya ortaklık konuları gündeme gelebilir. Aslında sizin de istediğiniz ve aynı zamanda korkularınızı uyandırsa bile gerçekleştirmeyi arzu ettiğiniz her ne var ise, şimdi konuya daha detaylı bakabilirsiniz.
YAY BURCU YORUMU
Kendinizi enerjik hissedecek ve güne heyecanlı duygularla başlayacaksınız. Sabahın erken saatlerinde kaygılarınız ve yanılgılar ile ilgili endişeleriniz olabilir fakat bu haliniz gün içinde hızla dağılacak ve dikkatinizi yaratıcılık gerektiren konulara odaklayacaksınız. Bu arada sürprizler sizi heyecanlandıracak ve kendinizi daha özgür hissedeceksiniz. Aniden gelişen olaylar karşısında yaşam enerjinizin yükseldiğini hissedebilirsiniz ve yeni atılımlarda bulunmak için kuvvetli arzular duyabilirsiniz. Güçlü ve kararlı kişiler ile iş birliği yapabilir, ilginç organizasyonlar içinde yer alabilirsiniz.
OĞLAK BURCU YORUMU
Bugün duygularınız yoğunlaşabilir, kendinizi gergin hissedebilirsiniz. Daha önce başlattığınız  işlerinizi devam ettirirken  yeni kararlar alabilirsiniz. Ani gelişmelerden etkileneceksiniz ve olaylara daha farklı açılardan bakacaksınız. Bu arada güç mücadelesine girmeyin ve kendi fikirlerinizi kabul ettirmek için çevrenizi zorlamayın. Aslında sevdikleriniz ve yakınlarınız sizi destekleyecek. Fakat olayları fazla zorlamayın ve duygularınızın değişmesine izin verin. Aslında duygu ve isteklerinizin derinleştiği bir döneme giriyorsunuz. Venüs sizin burcunda geri gitmeye başlıyor... Ve Ocak sonuna kadar geri gidecek. Sonra düzelecek ve 5 Mart günü Kova burcuna geçiş yapacak. Bu süreç içinde istekleriniz ve bakış açınız değişebilir.
KOVA BURCU YORUMU
Duygularınızın yoğun olduğu bir dönemdesiniz. Bugün dikkatinizi kendinize odaklayacaksınız. Derinleşen duygularınız içselleşmenize neden olabilir. Kendinizi bu konumdan uzaklaştırıp dikkatinizi yapmanız gereken konulara odaklayacaksınız. İsteklerinizi gerçekleştirecek güç içinizde uyanıyor ve yeni atılımlarda bulunmak için kuvvetli arzular duyacaksınız. Gün içinde karşılaşacağınız olaylar sizi heyecanlandırabilir ve yaratıcılığınız uyanabilir. İsteklerinizi gerçekleştirmek için farklı yöntemler uygulayabilirsiniz. Bu arada sürpriz aşklar yaşamanız mümkün. Olaylara çok farklı açılardan bakabilir ve çevrenizdeki yaratıcı kişilerin desteğini alabilirsiniz. Hatta iş birliği yapabilirsiniz.
BALIK BURCU YORUMU
Sabahın erken saatlerinde hayal gücünüz uyanabilir ve bazı endişeleriniz olabilir. Nedensiz heyecanlar ve kaygılar hissedebilirsiniz fakat sezgileriniz ve inancınız yüksek olacak. İçinizden yükselen sesi dinleyin ve aceleci davranmayın. Patronlar ve otoriteyi temsil eden kişiler ile ilişkileriniz daha olumlu olacak ve önemli kişilerin desteğini alacaksınız. Büyükleriniz sizi destekleyecek. Ancak sizin de hayata bakış açınızı değiştiren durumlar olabilir. Özellikle güçlü ve etkileyici kişilerin davranışlarından etkilenebilirsiniz ve aynı zamanda siz de etkileyici olabilirsiniz.
Sitede yer alan yazı, resim ve haberler izinsiz ve kaynak gösterilse dahi kullanılamaz.
Kadincadunya.net İçerisinde Yer Alan Yazılar Doktor Tavsiyesi Değildir; Bilgilendirme amacı ile yazılmış Doğal ve kişisel tariflerdir.
Yararlı Linkler: Kadın Portalı